وزن تیرچه پیش تنیده bpico

 •  
  •    نام آگهی دهنده: مهندس جیحون
  •    وب سایت:  www.tpttehran.com
  •    استان: البرز
  •    شهر: فردیس
  •    محله: تهران کیلومتر22 جاده کرج روبروی پالایشگاه نفت پارس
  وزن تیرچه پیش تنیده bpicoوزن تیرچه پیش تنیده bpicoوزن تیرچه پیش تنیده bpicoوزن تیرچه پیش تنیده bpico

  وزن تیرچه پیش تنیده bpico


  مفتخریم که با تولید و ارائه تیرچه پیش تنیده تا طول ۱۲ متر و دال بتنی پیش تنیده در خدمت شما هم میهنان عزیز هستیم.
  شرکت بتن پیش فشرده ایران (bpico) در راستای قطعات بتنی پیش تنیده صنعتی از جمله تیرچه پیش تنیده و دال مجوف از سال ۱۳۴۸ فعالیت خود را با مدیریت آقای مهندس اکبر دانشگر آغاز نموده و با توجه به سابقه طولانی مدت و وجود آزمایشگاه پیشرفته برای اندازه گیری مقاومت خمشی و فشاری محصولات بتنی و تولید محصول درجه یک برای هم میهنان عزیز به خود می بالیم که اولین و بزرگترین تولید کننده این نوع تیرچه پیش تنیده صنعتی و دال پیش تنیده در کل ایران عزیزمان هستیم.
  تیرچه پیش تنیده یک مقطع بتنی تی شکل می باشد که بتن آن توسط سیم های فولادی مخصوص با مقاومت ۱۸۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع تحت تنش فشاری قرار گرفته و مناسب ترین جایگزین برای تیرچه های معمولی و همچنین کرومیت می باشد.
  روش تولید تیرچه پیش تنیده
  ابتدا سیم های مخصوص فولادی بر حسب تیپ تیرچه بر روی باند گذاشته شده و با جک هیدرولیکی تا ۶۵ درصد ظرفیت کشیده می شوند و سپس دستگاه بروی سیم ها قرار گرفته و بتن ریزی با عیار ۴۵۰ و non slamp شروع می شود.
  پس از بتن ریزی و بدست آوردن مقاومت اولیه بتن که معادل مقاومت ۷ روزه می باشد و ایجاد پیوستگی مناسب میان فولاد و بتن سیم ها رها سازی شده و بتن تحت تنش فشاری قرار می گیرد سپس نسبت به سفارش مشتری تیرچه ها برش خورده و تخلیه و دپوی تیرچه پیش تنیده انجام می گیرد.
  مزایای تیرچه پیش تنیده
  – صرفه جویی در هزینه تمام شده سقف تا ۳۰ درصد
  – اجرای سقف تا دهانه ۱۲ متر و حذف ستون میانی
  – صرفه جویی در مصرف میلگرد ممان منفی
  – صرفه جویی در اجرای چوبست کارگاهی تا ۷۵ درصد
  – تولید با تکنولوژی پیشرفته آلمانی
  شماره های تماس
  ۰۲۱۴۴۹۸۵۸۶۸ مدیر فنی
  ۰۹۱۲۷۵۰۸۸۶۴ مهندس جیحون
  ۰۹۳۶۷۲۴۱۴۱۴ مدیر فروش
  آدرس : تهران کیلومتر ۲۲ جاده مخصوص کرج روبروی پالایشگاه نفت پارس
  متاسفانه برخی افراد سودجو و کلاهبردار اقدام به راه اندازی وب سایت و معرفی خود با اسامی مشابه این شرکت به عنوان تولید کننده نموده اند در صورتی که هویت واقعی آنان دلالی و واسطه گری و یا تولید تیرچه پیش تنیده به صورت کارگاهی نه کارخانه ای و غیر استاندارد می باشد.
  لذا شرکت بتن پیش فشرده ایران (bpico) فقط با این نام فعالیت می نماید و کارخانه و یا شعبه دیگری ندارد.
  شما عزیزان گرامی در هنگام سفارش تیرچه پیش تنیده و دال مجوف حتما از شماره های فوق ، استعلام و یا درخواست بازدید از خط تولید کارخانه در روز کاری را داشته باشید.
  ** ارسال به همه نقاط کشور **


  وزن تیرچه پیش تنیده bpico وزن تیرچه پیش تنیده bpico مشخصات تیرچه پیش تنیده شرکت بتن پیش فشرده ایران (bpico) ... وزن تیرچه پیش تنیده تولیدی این شرکت بین 23 الی 25 کیلوگرم می باشد که باعث پایین آمدن حجم بتن ... کاهش حجم بتن ریزی سقف تا 20 درصد به علت پر بودن جان تیرچه پیش تنیده; صرفه جویی در میلگرد های ممان منفی به علت طراحی دو سر مفصل تیرچه پیش تنیده; کاهش وزن تمام ... Khordad 27, 1399 AP — این بدان معناست که وزن سقف تیرچه پیش تنیده و در نهایت وزن سازه کاهش ... درب های شرکت بتن پیش فشرده ایران (bpico) همیشه برای بازدید عموم ... مزایای استفاده از تیرچه پیش تنیده bpico : - کاهش هزینه تمام شده سقف تا 40 درصد - اجرای دهانه تا 12 متر طول بدون ستون میانی - کاش وزن سقف تا 10 درصد در متر ... وزن تیرچه 6 متری وزن تیرچه بتنی وزن یک متر تیرچه صنعتی جدول تیرچه پیش تنیده تیرچه پیش تنیده اراک تفاوت تیرچه بتنی و فلزی تیرچه بانک استانمزایای استفاده از تیرچه پیش تنیده bpico : – کاهش هزینه تمام شده سقف تا 40 درصد – اجرای دهانه تا 12 متر طول بدون ستون میانی – کاش وزن سقف تا 10 درصد در متر ... تاریخچه ما. شرکت بتن پیش فشرده ایران ( پانل ایر سابق ) در زمینه تولید قطعات بتنی پیش ساخته فعالیت خود را از سال 1348 آغاز نموده و تا سال ...

    |     |     |     |  

  » 1 Online
  » 1 Today
  » 0 Yesterday
  » 1 Week
  » 1 Month
  » 1 Year
  » 1 Total
  Record: 1 (26.09.2023)
  Free PHP Counter