وزن هر متر تیرچه پیش تنیده bpico

وزن هر متر تیرچه پیش تنیده bpicoوزن هر متر تیرچه پیش تنیده bpicoوزن هر متر تیرچه پیش تنیده bpicoوزن هر متر تیرچه پیش تنیده bpicoوزن هر متر تیرچه پیش تنیده bpicoوزن هر متر تیرچه پیش تنیده bpico

وزن هر متر تیرچه پیش تنیده bpico


در جهان امروز در تمامی طراحی پروژه ها سعی بر بالابردن مقاومت سازه به صورت مقرون به صرفه و در عین حال سبک سازی سازه هستند.
این امر یکی از اصولی ترین مراحل طراحی سازه به شمار می‌رود و در همین راستا شرکت بتن پیش فشرده ایران (bpico) با بیش از ۵۰ سال سابقه تولید تیرچه پیش تنیده مطابق با استاندارد های موجود و الزامات سازمان ملی استاندارد ایران تیرچه پیش تنیده با کیفیت بالا که دهانه ۱۲ متر را پوشش می دهد و وزن کمتر ( ۲۳ الی ۲۵ کیلوگرم بر متر طول ) را تولید می نماید.
این بدان معناست که وزن سقف تیرچه پیش تنیده و در نهایت وزن سازه کاهش محسوسی پیدا خواهد کرد.
لازم به توضیح می باشد که تیرچه پیش تنیده می بایست به صورت کارخانه ای و با دستگاه تولید گردد و بتن مورد استفاده در تیرچه پیش تنیده می بایست به صورت non slamp یعنی حداقل نسبت آب به سیمان و با عیار ۴۵۰ به بالا و مفتول هایی از نوع pc wire و طبق ضوابط استاندارد ملی ایران که اجباری می باشد تولید گردد.
ولی متاسفانه برخی افراد نوپا این نوع تیرچه را با استفاده از قالب و بتن ریزی دستی انجام می دهند که باعث پایین آمدن مقاومت تیرچه و افزایش قابل ملاحظه وزن تیرچه می شود و در نهایت افزایش وزن سازه را در پی دارد.
لذا شما مشتریان گرامی در هنگام سفارش حتماً نحوه تولید تیرچه پیش تنیده و نحوه بتن ریزی آن را جویا شوید و یا درخواست بازدید از خط تولید را از تولید کننده درخواست نمایید.
دربهای شرکت بتن پیش فشرده ایران (bpico) همیشه برای بازدید عموم مشتریان گرامی باز می باشد.

شماره های تماس:

۰۲۱۴۴۹۸۰۱۶۱ کارخانه
۰۲۱۴۴۹۸۰۱۴۰ فاکس
۰۲۱۴۴۹۸۵۸۶۸ مدیر فنی
۰۹۱۲۳۳۶۹۱۶۰ مهندس ساعدی (مدیر فروش)
۰۹۱۲۷۵۰۸۸۶۴ مهندس جیحون

آدرس ما:
تهران کیلومتر ۲۲ جاده مخصوص کرج روبروی پالایشگاه نفت پارس  |     |     |     |  

» 5 Online
» 311 Today
» 338 Yesterday
» 1028 Week
» 8475 Month
» 8475 Year
» 24400 Total
Record: 570 (28.11.2020)
Free PHP Counter