فر گردان پخت نان حجیم و نیمه حجیم

 •  
 • فر گردان پخت نان حجیم و نیمه حجیمفر گردان پخت نان حجیم و نیمه حجیمفر گردان پخت نان حجیم و نیمه حجیمفر گردان پخت نان حجیم و نیمه حجیمفر گردان پخت نان حجیم و نیمه حجیمفر گردان پخت نان حجیم و نیمه حجیمفر گردان پخت نان حجیم و نیمه حجیمفر گردان پخت نان حجیم و نیمه حجیم

  فر گردان پخت نان حجیم و نیمه حجیم


  دستگاه فر گردان پاک اندیشان یکی از چندین محصولات تولیدی با کیفیت این شرکت است که در سراسر ایران و حتی در کشور های مختلف جهان مورد استقبال و استفاده مشتریان عزیز قرار گرفته است.
  محفظه داخلی و بدنه فر گردان از استیل است که نمای زیبایی به محل کار شما می دهد. این فر مجهز به سیستم تولید بخار است که در تهیه نان با کیفیت بسیار موثر بوده و استاد کار میتواند به راحتی دما و زمان پخت را کنترل کند. قطعات استفاده شده در ساخت این دستگاه دارای کیفیت بالا و عمر طولانی می باشد. خمیر استراحت داده شده در اتاق تخمیر، پس از چیدمان در سینی های کالسکه و قرار گرفتن کالسکه درون
  فر گردان و چرخش آن، به طور کامل و یکدست پخته می شود.
  فر گردان در مجتمع های نان فانتزی برای پخت انواع نان های حجیم و نیمه حجیم، نان تست، باگت، نان های رژیمی و در قنادی ها برای پخت انواع کیک و شیرینی مورد استفاده قرار می گیرد.
  باعث افتخار است که توانسته ایم رضایت مشتریانمان را جلب نماییم، کمک شایانی در تهیه نان و شیرینی سالم و باکیفیت کرده و امکان ارسال دستگاه ها را به سراسر کشور و اقصی نقط جهان را داشته باشیم.
  دستگاه های شرکت پاک اندیشان دارای گارانتی، خدمات پس از فروش و شرایط فروش اقساطی می باشند.
  جهت دریافت اطلاعات و راهنمایی در مورد دستگاه های شرکت پاک اندیشان و اطلاع از شرایط خرید با
  کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
  ۰۴۴۳۳۷۴۶۰۹۷-۰۹۹۰۸۱۳۵۲۴۲
  سایت رسمی شرکت پاک اندیشان شهر آذر
  ‏ ‏
  ‎ ‎صفحه رسمی اینستاگرام
  ‏ ‏instagram.com/pakandishan.co ‎
  کانال تلگرامی شرکت
  ‏ ‏t.me/pakandishansales ‎    |     |     |     |  

  » 3 Online
  » 145 Today
  » 316 Yesterday
  » 1162 Week
  » 4770 Month
  » 4770 Year
  » 4770 Total
  Record: 375 (24.11.2020)
  Free PHP Counter