فروش انواع سرو موتور و راه انداز موتور ، تعمیرات سرو موتور

 •  
  •    استان: سیستان‌و‌بلوچستان
  •    شهر: زابلی
  •    محله: فروش در سراسر كشور
  فروش انواع سرو موتور و راه انداز موتور ، تعمیرات سرو موتورفروش انواع سرو موتور و راه انداز موتور ، تعمیرات سرو موتورفروش انواع سرو موتور و راه انداز موتور ، تعمیرات سرو موتورفروش انواع سرو موتور و راه انداز موتور ، تعمیرات سرو موتورفروش انواع سرو موتور و راه انداز موتور ، تعمیرات سرو موتورفروش انواع سرو موتور و راه انداز موتور ، تعمیرات سرو موتورفروش انواع سرو موتور و راه انداز موتور ، تعمیرات سرو موتورفروش انواع سرو موتور و راه انداز موتور ، تعمیرات سرو موتور

  فروش انواع سرو موتور و راه انداز موتور ، تعمیرات سرو موتور


  سرو موتور چیست؟ یک نوع موتور الکتریکی میباشد که به دلیل استفاده در پروژه های صنعتی به صورت حلقه بسته ، مجهز به سیستم های کنترل فیدبک دار شده است ، که متغییر کنترل شونده موقعیت ،سرعت،گشتاور میباشد.لختی در این موتور ها بسیار پایین بوده و درنتیجه تغییر سرعت در این نوع موتور های بسیار سریع میباشد.
  اولین سیستم های الکتریکی سرو نیز با نام سرو موتورهای DC پا به عرصه دنیای صنعتی گذاشت،صرفنظر از اشکالات ذاتی موتورهای DC مانند ساختار پیچیده(به خصوص در ماشین های DC با جبران سازی کامل)،راندمان پایین تر نسبت به ماشین های AC و همچنین قیمت بالا و هزینه تعمیرات و نگهداری زیاد داشتند،ماشین های DC به دلیل جاروبکهای کربنی نیازمند نگهداری و بازدیدهای دوره ای می باشند و به دلیل کموتاتور های مکانیکی قابلیت اطمینان در این ماشینهای نیز کاهش چشمگیری می یابد و امکان یکسوسازی جریانهای بزرگ را ندارد.
  بنابراین،به دلیل دارابودن مشخصه های بسیارمناسب در ماشینهای AC مانند:راندمان بالا ، گشتاور مناسب و نرم که مهمترین عامل رقابت بین ماشن های AC و DC میباشد،ماشینهای DC کم کم جای خود را به ماشین های AC دادند و به تبع آن ، سرو موتور های AC نیز جایگزین سرو موتورهای DCشدند،هرچند هنوز هم از سرو موتورهای DCدر برخی موارد محدود استفاده میشود.
  سروو موتورها به طور کلی به ۲ دسته کلی DCو ACتقسیم میشوند که قالبا در صنعت از سروو موتور های ACاستفاده میکنند که به صورت ۳ فاز و تک فاز در بازار موجود میباشد که البته موتور های این سیستم به صورت ۳ فاز میباشند و فقط مبدل قدرت آنها(درایو سرو موتورها)تکفاز و ۳ فاز میشود.    |     |     |     |  

  » 10 Online
  » 145 Today
  » 482 Yesterday
  » 976 Week
  » 10389 Month
  » 56158 Year
  » 56158 Total
  Record: 1411 (05.07.2021)
  Free PHP Counter