ثبت آگهی

روش اجرای تیرچه پیش تنیده

 •  
  •   09127508864
  •    نوع قیمت گذاری: مقطوع
  •    استان: تهران
  •    شهر: تهران
  •    محله: تهران کیلومتر22 جاده کرج روبروی پالایشگاه نفت پارس
  روش اجرای تیرچه پیش تنیدهروش اجرای تیرچه پیش تنیدهروش اجرای تیرچه پیش تنیدهروش اجرای تیرچه پیش تنیده

  روش اجرای تیرچه پیش تنیده


  مشخصات تیرچه پیش تنیده شرکت بتن پیش فشرده ایران (bpico)

  تیرچه پیش تنیده تولید این شرکت از وایرهای آجدار با مقاومت ۱۴۷۵ تا ۱۹۶۰ نیوتن بر میلی متر مربع و بتن اعلا با طرح اختلاط خاص این شرکت و با رده مقاومتی c35 و بالاتر و به صورت خشک (non slamp) که به جهت متراکم سازی احتیاج به لرزاندن شدید دارد استفاده می کند. تولید این بتن خاص که دایما دانه بندی آن کنترل می گردد نیاز به بچینگ مخصوص دارد که در حال حاضر یکی از معدود تولید کنندگان این محصول شرکت بتن پیش فشرده ایران (bpico) می باشد.

  روش اجرای تیرچه پیش تنیده
  ابتدا وایرهای فولادی بر اساس تیپ بندی تیرچه پیش تنیده بر روی باند گذاشته شده و توسط جکهای مخصوص تا ۶۵ دذصد ظرفیت نهایی کشیده می شوند. سپس دستگاه بر روی وایرها قرار گرفته و بتن ریزی با عیار ۴۵۰ و به صورت خشک (noon slamp) آغاز می گردد. بعد از گیرایی بتن و عمل آوری خاص بتن که به صورت قرار دادن زیر کاور ، گرمایش از کف و همچنین فناوری بخار می باشد مکعب های نمونه توسط آزمایشگاه مجهز این شرکت شکسته شده و بعد از گرفتن جواب مناسب بر اساس استاندارد کارخانه ای شرکت نسبت به رها سازی وایر ها اقدام و نیروی وایرها به مقطع تیرچه وارد می گردد و اصطلاحا تیرچه، پیش تنیده می گردد.

  وزن هر متر تیرچه پیش تنیده
  وزن تیرچه پیش تنیده تولیدی این شرکت بین ۲۳ الی ۲۵ کیلوگرم می باشد که باعث پایین آمدن حجم بتن ریزی سقف به علت پر بودن جان تیرچه پیش تنیده و در نهایت کاهش وزن کلی ساختمان می شود البته وزن تیرچه های خرپایی، فندوله ای و پاشنه بتنی و …. با در نظر گرفتن میلگردهای استفاده شدهو پر شدن جان آنها از بتن در جاریز از این مقدار بیشتر خواهد بود.

  شرکت بتن پیش فشرده ایران bpico با ۵۰ سال سابقه درخشان ، اولین و بزرگترین کارخانه تولید تیرچه پیش تنیده استاندارد تا طول دهانه ۱۲ متر و دال مجوف (hallow core) در کشور می باشدکه از سال ۱۳۴۸ با مدیریت آقای مهندس اکبر دانشگر فعالیت خود را آغاز نموده و با توان روزانه ۳۰۰۰ متر طول تیرچه پیش تنیده همچنان پیشرو در صنعت پیش تنیدگی کشور می درخشد.

  جهت اطلاعات تکمیلی و استعلام قیمت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
  ۰۲۱۴۴۹۸۵۸۶۸ مدیر فنی
  ۰۹۱۲۷۵۰۸۸۶۴ مهندس جیحون
  آدرس: تهران کیلومتر ۲۲ جاده مخصوص کرج رویروی پالایشگاه نفت پارس

  # هشدار#
  شرکت بتن پیش فشرده ایران (bpico) فقط با همین نام فعالیت می نماید و کارخانه ، شعبه و یا دفتر دیگری ندارد لذا جهت استعلام فقط با شماره های فوق تماس حاصل فرمایید و یا درخواست بازدید از خط تولید کارخانه در روز کاری را داشته باشید.    |     |     |     |  

  ابوالفضل جیحون

  آگهی های  ابوالفضل جیحون
  نصب ویندوز در محل خدمات کامپیوتری